AGROSALON 2020

 • Podsumowanie wystawy AGROSALON 2020

 • W dniach 6-9 października w międzynarodowym centrum wystawowym „Crocus Expo” w Moskwie odbyły się VIII Międzynarodowe Targi „AGROSALON 2020”. Jest to profesjonalna wystawa maszyn i urządzeń rolniczych, która słusznie uważana jest za główne wydarzenie branżowe w Rosji!

  W ciągu czterech dni AGROSALON odwiedziło 22 912 osób z 72 regionów Rosyjskiej Federacji.

  W tym roku wystawa odbyła w szczególnych warunkach ze względu na panującą pandemię oraz związane z nią zamknięcie granic Rosji. W związku z tym drastycznie zmniejszyła się liczba zagranicznych gości, mimo to AGROSALON odwiedzili ambasadorowie i dyplomaci z 29 krajów a także gubernatorzy i ministrowie rolnictwa z 10 regionów Rosji.

  Na ekspozycji zaprezentowane były wszystkie możliwe typy i rodzaje maszyn rolniczych. Zaprezentowano ponad tysiąc eksponatów, w tym 379 maszyn i urządzeń rolniczych.

  Goście AGROSALONU zobaczyli nie tylko zupełnie nowe maszyny rolnicze, ale także modyfikacje istniejących maszyn.

  W AGROSALONIE 2020 udział wzięło 233 firm, w tym 73 zagranicznych z 10 różnych krajów: Białorusi, Brazylii, Niemiec, Irlandii, Hiszpanii, Włoch, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Czech i Polski - reprezentowana tylko przez dwie firmy: AGRO-MASZ PAWEŁ NOWAK i LUPUS.

  Udział w tegorocznych targach pochłonął ogrom pracy i zaangażowania. Logistyka, organizowanie spotkań i wydarzeń w kontekście pandemii wielokrotnie komplikowały pracę. Ale dzięki dobrze skoordynowanej pracy naszego zespołu wszystko nam się udało!

  Dla firmy AGRO-MASZ PAWEŁ NOWAK - wystawa przyniosła bardzo pozytywne skutki. Odbyło się wiele spotkań, podczas których zgromadziliśmy wiele świeżych pomysłów, dzięki którym możliwe jest optymalne dostosowanie strategii rozwoju naszej firmy na rynku rosyjskim. Podpisano wiele nowych kontraktów, a dotychczasowe przedłużono.

  W imieniu kierownictwa firmy oraz własnym dziękujemy wszystkim odwiedzającym za wizytę na stoisku firmy AGRO-MASZ PAWEŁ NOWAK na targach AGROSALON 2020 w Moskwie.

  Mamy nadzieję, że wystawa była dla Państwa interesująca i przybliżyła Państwu nowe informacje, umożliwiając jednocześnie zapoznanie się z naszą firmą i asortymentem.

  Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia wkrótce, zarówno w naszej strefie produkcyjnej, jak i na wszelkiego rodzaju wystawach i seminariach!

  AGROSALON odbywa się w formacie ogólnoeuropejskim - raz na dwa lata.

  Kolejna wystawa odbędzie się w dniach 4 - 7 października 2022 r. i zachwyci odwiedzających branżowymi nowościami.

  Do zobaczenia!

  Właściciel firmy                 Paweł Nowak

  Menedżer ds. Rozwoju rynków zagranicznych   Dmitrij Terechow