-l1
 • frontgal1.jpg
 

Pług obracalny czołowyA – wyposażenie podstawowe:

 • wszystkie elementy robocze wykonane ze stali borowej, hartowanej
 • zabezpieczenie śrubowe lub resorowe przeciw kamieniom
 • regulowana szerokość skiby: 35, 40, 45, 50 cm
 • odkładnice pełne, ażurowe lub XL
 • prześwit pod ramą 76 cm
 • rama-profil: 140 x 140 mm
 • rozstaw korpusów 100 cm
 • siłownik liniowania
 • lemiesze 18" z dłutami
B1 – wyposażenie obowiązkowe:

 • WARIANT II (siłownik obrotu z pamięcią)
B2 – wyposażenie obowiązkowe:

 • mechanizm koła: kopiujący z amortyzacją 10.0/80 R12
 • mechanizm koła: kopiujący z amortyzacją 26x12.00-12

C – opcje:

 • listwy przedłużające
 • noże tnące
 • wzmocnienie resora (+2 pióra)
 • korpusy przedpłużne


Dane techniczne
Model Szerokość (m) Waga (kg)* Moc (KM) Ilość korpusów (szt.) Wydajność (ha/h) Głębokość robocza max (cm)
FRONT2 0.70 - 1.00 1000 70 - 105 2 0.56 - 0.8 30
FRONT3 1.05 - 1.50 1250 80 - 115 3 0.80 - 1.3 30
* podana waga jest orientacyjna i może odbiegać od rzeczywistej w zależności od wyposażenia i konfiguracji.

Opis

 
WYSOKA WYTRZYMAŁOŚĆ PRZY NISKIEJ MASIE - GWARANTOWANE

Niezawodność i prostota obsługi zamknięte w solidnej konstrukcji. Nasze pługi łączą w sobie te cechy i z pewnością spełnią Twoje wymagania. Odpowiedni prześwit pod ramą wynoszący 76 cm i rozstaw korpusów 100 cm gwarantują przykrycie nawet znacznej ilości resztek pożniwnych oraz poplonów. Zastosowanie stali gatunkowej pozwoliło na uzyskanie bardzo wytrzymałej konstrukcji przy najniższej w swojej klasie masie całkowitej maszyny. Rama (profil 140 x 140 mm) ze stali o podwyższonych parametrach, ulepszonej termicznie daje pewność, że pług poradzi sobie nawet w trudnych warunkach. Nasze doświadczenia, opinie zadowolonych klientów, oraz ciągłe testy pozwalają Nam tworzyć nowe rozwiązania czego efektem jest kolejna generacja pługów obrotowych.

front_opis1.jpg
front_opis2.jpg
EFEKTYWNY, EKONOMICZNY...

Lekka konstrukcja to mniejsze zużycie paliwa, a więc niskie koszty na start. A w połączeniu z długą żywotnością podzespołów roboczych to niskie koszty eksploatacji. AGRO-MASZ wykorzystuje w produkcji swych pługów zaawansowane technologie obróbki stali dla uzyskania optymalnej wytrzymałości podzespołów roboczych. Różnica niewidoczna dla oka ale odczuwalna z każdą godziną pracy w polu.

ZABEZPIECZENIE PRZECIĄŻENIOWE – PRACA BEZ PRZESTOJÓW, BEZOBSŁUGOWO

Resorowe zabezpieczenie korpusu sprawdza się najlepiej na glebach, gdzie pług narażony byłby na częste ścinanie śrub bezpiecznikowych. Każdy korpus niezależnie reaguje na przeszkody, a resor pozwala na zminimalizowanie sił powstających podczas kolizji i na błyskawiczny powrót korpusu do zadanego precyzyjnie położenia roboczego. Unikatowa technologia wykonania punktów przegubowych znajdujących się na łączeniu każdego korpusu z kieszenią pozwala bez stresu prowadzić orkę w niemal każdych warunkach. Każdy resor tworzy układ piór wykonanych ze stali sprężynowej odpowiedzialnych za utrzymanie położenia korpusów i ich odchylenie w razie zadziałania na lemiesz siły przekraczającej tą ustaloną na śrubach regulacyjnych. Efektywnie i prosto.

front_opis3.jpg
front_opis4.jpg
JEDYNIE PERFEKCYJNEJ JAKOŚCI ORKA – KORPUSY I ODKŁADNIE NA KAŻDĄ GLEBĘ

Nasze korpusy sprawdzają się nawet przy prędkościach dochodzących do 10 km/h natomiast przy zespole pługów prędkość optymalna to 8 - 9 km/h. Praca każdego korpusu daje efekt wyrównanych krawędzi bruzd przy pełnym odwróceniu każdej skiby nawet przy dużej ilości resztek organicznych. Duża w tym zasługa cylindryczno-śrubowych odkładni, które stawiają niewielkie opory dodatkowo wydatnie wpływając na zmniejszenie zużycia paliwa. Korpusy znakomicie sprawują się również przy kruszeniu większych brył gleby. Standardowo montowane na każdym korpusie listwy ścinające sprawdzają się na glebach z dużą ilością resztek pożniwnych, nie zmniejszając prześwitu między korpusami, jak w przypadku stosowania przedpłużków, a tym samym nie powodują ryzyka zapychania się maszyny. Docenisz na pewno prostą regulację śrubową odkładni oraz kąta natarcia całego korpusu szczególnie, gdy za wyznacznik efektywnej pracy stawiasz sobie niskie zużycie paliwa.

STABILNE PROWADZENIE

Mocne koło gumowe mocowane za ostatnią sekcją roboczą pługa stabilizuje pracę maszyny i pewnie utrzymuje zadaną głębokość roboczą ograniczaną na skali regulacji za pomocą korby płynnej regulacji.

front_opis5.jpg

Wyposażenie opcjonalne

 

 


Galeria
Dane Techniczne
Opis
Wyposażenie Opcjonalne
Dodatki