-1-2-3-4-5
 • 1.JPG
 • 2.JPG
 • 3.JPG
 • 4.JPG
 • 5.JPG
 

Agregat podorywkowyA – wyposażenie podstawowe:

 • automatyczna belka zaczepowa
 • zabezpieczenie kołkowe lub sprężynowe
 • dwa rzędy zębów
 • rząd talerzy zagarniających 460 mm
B1 – wyposażenie obowiązkowe:

 • wał (zestawienie dostępności w zakładce WAŁY)
C – opcje:

 • oświetlenie podstawowe


Dane techniczne
Model Szerokość (m) Waga (kg)* Moc (KM) Liczba zębów (szt.) Wydajność (ha/h) Głębokość robocza max (cm)
AP21 2.1 750 65 - 80 5 1.47 - 2.1 15
AP26 2.6 830 80 - 100 6 1.80 - 2.6 15
AP30 3.0 915 100 - 140 7 2.10 - 3.0 15
* podana waga jest orientacyjna i może odbiegać od rzeczywistej w zależności od wyposażenia i konfiguracji.

Opis

 
NAJLEPSZY STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY

Odpowiednio skrócona konstrukcja, prostota regulacji i zabezpieczeń, duża przepustowość, możliwość głębokiej, jak i płytkiej uprawy ścierniska – wszystkie te cechy wskazują, że nasz agregat podorywkowy znakomicie wpisuje się w koncepcję szybkiej i intensywnej uprawy ścierniska. Spektrum zastosowań jest bardzo duże, a maszyna jest naprawdę korzystna cenowo.

agregat_podorywkowy_AP_001.jpg
agregat_podorywkowy_AP_002.jpg
DOBÓR ODPOWIEDNICH ZĘBÓW TO PODSTAWA

Zestawienie pazurów z redlicami skrzydełkowymi ustawionymi pod odpowiednim kątem do podłoża w dwóch rzędach pozwoli uzyskać równomierne i intensywne wymieszanie resztek pożniwnych bez dublowania przejazdów. Redlice skrzydełkowe to narzędzia dwustronne pozwalające na dłuższe wykorzystanie. Dzięki odpowiedniemu zestawieniu odległości między belkami oraz prześwitowi nad ziemią zapewniają one doskonałe efekty pracy zarówno w warunkach gleb lekkich, jak i ciężkich.

NA TRUDNE WARUNKI JESTEŚ ZABEZPIECZONY

Śruba zabezpieczająca. Gdy zakres jej wytrzymałości zostanie przekroczony ulega ona ścięciu uwalniając pazur nie dopuszczając do zniszczenia elementów roboczych. Tak działa zabezpieczenie pazurów z nogą prostą. Jeśli potrzebujesz bardziej aktywnej ochrony, z uwagi na pracę w skrajnie ciężkich warunkach, Twój agregat może zostać wyposażony w pazury wykonane ze stali sprężynowej, których budowa umożliwia odchylanie przy natrafieniu na przeszkodę.

agregat_podorywkowy_AP_003.jpg
agregat_podorywkowy_AP_004.jpg
JESZCZE DOKŁADNIEJSZE WYRÓWNANIE DZIĘKI UKŁADOWI TALERZY RÓWNAJĄCYCH

Efekt lepszego wymieszania oraz wyrównania uprawianego pasa możliwy jest dzięki pracy zębatych talerzy wkomponowanych między sekcję pazurów, a wał doprawiający. Noga talerza również zabezpieczona jest śrubą bezpiecznikową chroniącą talerz z układem ułożyskowania przed uszkodzeniem.

ZMIANA GŁĘBOKOŚCI ROBOCZEJ - BEZ WYSIŁKU

Najlepsze wyrównanie i zagęszczenie gleby osiągniesz dobierając wał z bogatej oferty wałów doprawiających, odpowiednich dla zróżnicowanych warunków glebowych. Pomocne w tym będzie zestawienie wałów i ich parametrów znajdujące się w zakładce „WAŁY”. Wał prócz właściwości wynikających z jego budowy spełnia jeszcze jedną ważną funkcję – na ramionach wału regulowana jest głębokość robocza, na jakiej pracować mają pazury. Prosty układ przetyczek, których położenie zmieniamy względem płyt regulacyjnych, pozwala ograniczyć zagłębianie się pazurów z uwzględnieniem konkretnych warunków glebowych oraz żądanej prędkości roboczej.

agregat_podorywkowy_AP_005.jpg

Wyposażenie opcjonalne

 
PAMIĘTAJ O BEZPIECZEŃSTWIE. W TRANSPORCIE ZAPEWNI CI JE OŚWIETLENIE I TABLICE OSTRZEGAWCZE

opcja13.png

Dodatki

 
Katalog części


Galeria
Dane Techniczne
Opis
Wyposażenie Opcjonalne
Dodatki