-1-2-3-4-5
 • 1.JPG
 • 2.JPG
 • 3.JPG
 • 4.JPG
 • 5.JPG
 

Agregat podorywkowy z zabezpieczeniem non-stopA – wyposażenie podstawowe:

 • zabezpieczenie sprężynowe
 • 2 rzędy zębów o przekroju 60 x 25 mm
 • rząd talerzy zagarniających 460 mm mocowane na sprężynach
B1 – wyposażenie obowiązkowe:

 • wał (zestawienie dostępności w zakładce WAŁY)
C – opcje:

 • hydrauliczna regulacja wału
 • oświetlenie podstawowe


Dane techniczne
Model Szerokość (m) Waga (kg)* Moc (KM) Ilość zębów (szt.) Wydajność (ha/h) Głębokość robocza max (cm)
AP21 2.1 1050 80 - 100 5 1.47 - 2.10 4 - 13
AP26 2.6 1200 100 - 120 6 1.80 - 2.60 4 - 13
AP30 3.0 1400 110 - 140 7 2.10 - 3.00 4 - 13
* podana waga jest orientacyjna i może odbiegać od rzeczywistej w zależności od wyposażenia i konfiguracji.

Opis

 
W JEDNEJ MASZYNIE WIELE MOŻLIWOŚCI

Odpowiednio skrócona konstrukcja, duża przepustowość, możliwość głębokiej, jak i płytkiej uprawy ścierniska to silne argumenty, które pozwolą Ci uzyskać znakomite efekty. Maszyna dostępna jest w najpopularniejszych szerokościach roboczych.

agregat_podorywkowy_non_stop_APN_001.jpg
agregat_podorywkowy_non_stop_APN_002.jpg
KOMPLEKSOWY PROGRAM ELEMENTÓW ROBOCZYCH

Zestawienie pazurów z obustronnymi lemieszami oraz małą odkładnią zestawioną pod odpowiednim kątem do podłoża w dwóch rzędach pozwoli uzyskać równomierne i intensywne wymieszanie resztek pożniwnych bez dublowania przejazdów. Dzięki odpowiedniemu zestawieniu odległości między belkami oraz prześwitowi nad ziemią zapewniają one doskonałe efekty pracy zarówno w warunkach gleb lekkich, jak i ciężkich.

SKUTECZNIE ZAPOBIEGAĆ

Non-stop. W tych słowach zawiera się cała filozofia oparta na wydajnej ochronie elementów roboczych połączonej z komfortową obsługą nie wymagającą częstej ingerencji operatora. Na każdy typ gleby, w warunkach pól niezakamienionych lub zakamienionych nieznacznie, najskuteczniejszym rozwiązaniem jest stosowany przez nas system podwójnych sprężyn zabezpieczających każdy pazur. Dodatkowo gdy zakres pracy sprężyny zostanie przekroczony ścięciu ulegnie śruba zabezpieczająca.

agregat_podorywkowy_non_stop_APN_003.jpg
agregat_podorywkowy_non_stop_APN_004.jpg
JESZCZE DOKŁADNIEJSZE WYRÓWNANIE DZIĘKI UKŁADOWI TALERZY RÓWNAJĄCYCH

Efekt lepszego wymieszania oraz wyrównania uprawianego pasa możliwe są dzięki pracy zębatych talerzy zestawionych przeciwlegle i mocowanych na ramionach sprężynujących.

ELASTYCZNOŚĆ

Najlepsze wyrównanie i zagęszczenie gleby osiągniesz dobierając wał z bogatej oferty wałów doprawiających, odpowiednich dla zróżnicowanych warunków glebowych. Pomocne w tym będzie zestawienie wałów i ich parametrów znajdujące się w zakładce „WAŁY”. Wał prócz właściwości wynikających z jego budowy spełnia jeszcze jedną ważną funkcję – na ramionach wału regulowana jest głębokość robocza, na jakiej pracować mają pazury. Prosty układ przetyczek, których położenie zmieniamy względem płyt regulacyjnych, pozwala ograniczyć zagłębianie się pazurów z uwzględnieniem konkretnych warunków glebowych oraz żądanej prędkości roboczej.

agregat_podorywkowy_non_stop_APN_005.jpg

Wyposażenie opcjonalne

 
PAMIĘTAJ O BEZPIECZEŃSTWIE. W TRANSPORCIE ZAPEWNI CI JE OŚWIETLENIE I TABLICE OSTRZEGAWCZE

opcja13.png
opcja03.png
WYGODNA, KOMFORTOWA REGULACJA GŁĘBOKOŚCI

System sworzni blokujących położenie ramion wału tylnego, dzięki któremu regulujemy głębokość roboczą maszyny, może być doposażony w każdej chwili w układ wspomagających siłowników hydraulicznych. W tej wersji głębokość roboczą maszyny regulujemy w komfortowy sposób sterując hydrauliką z kabiny ciągnika.

Dodatki

 
Katalog części


Galeria
Dane Techniczne
Opis
Wyposażenie Opcjonalne
Dodatki