-1-2-3-4-5
 • 1.JPG
 • 2.JPG
 • 3.JPG
 • 4.JPG
 • 5.JPG
 

Agregat uprawowo-podorywkowyA – wyposażenie podstawowe:

 • cztery rzędy zębów 70 x 12 mm redliczka prosta 60 mm lub gęsiostópka 180 mm
 • hydraulicznie składany (APS40H, APS50H, APS60H)
B1 – wyposażenie obowiązkowe:

 • wał (zestawienie dostępności w zakładce WAŁY)
C – opcje:

 • stopki podporowe (przód) 2 sztuki
 • oświetlenie podstawowe
 • oświetlenie z regulowanym uchwytem
 • hydrauliczna regulacja wału
 • rząd zgrzebeł sprężynowych


Dane techniczne
Model Szerokość (m) Waga (kg)* Moc (KM) Ilość zębów (szt.) Wydajność (ha/h) Głębokość robocza max (cm)
APS30 3.0 1000 65 - 80 18 2.0 - 4.0 4 - 13
APS40 4.0 1350 80 - 100 24 2.9 - 5.0 4 - 13
APS40H 4.0 1420 110 - 130 24 2.9 - 5.0 4 - 13
APS50H 5.0 1620 130 - 150 30 3.6 - 6.2 4 - 13
APS60H 6.0 1840 150 - 175 36 4.5 - 7.5 4 - 13
* podana waga jest orientacyjna i może odbiegać od rzeczywistej w zależności od wyposażenia i konfiguracji.

Opis

 
WIELOFUNKCYJNOŚĆ W JEDNEJ MASZYNIE

Odpowiednio skrócona konstrukcja, duża przepustowość, możliwość głębokiego spulchniania gleby, jak i płytkiej uprawy ścierniska to silne argumenty, które pozwolą Ci uzyskać znakomite efekty. Dwa typy agregatów o szerokościach 3 i 4 metrów z krótką, sztywną ramą oraz 4, 5 i 6 metrów z ramą hydraulicznie składaną do transportu.

agregat_uprawowo_podorywkowy_APS_001.jpg
agregat_uprawowo_podorywkowy_APS_002.jpg
ZABEZPIECZENIE TRANSPORTOWE

Bezpieczny transport w pozycji złożonej gwarantuje hydraulicznie sterowana blokada, sterowana oczywiście z kabiny ciągnika. Spokojnie doprowadź swoją maszynę na pole i pracuj!

DOBÓR ODPOWIEDNICH ZĘBÓW TO PODSTAWA

Cztery belki, na których umieszczone są sprężyste pazury z redliczkami prostymi to podstawowe narzędzia zapewniające świetne wymieszanie gleby w przygotowaniu jej do zasiewu. Dla optymalnego wymieszania gleby z resztkami organicznymi przy uprawie ściernisk natomiast sprawdzą się znakomicie dostępne opcjonalnie zęby sprężyste z redlicami typu „gęsiostopka”. Dzięki odpowiedniemu zestawieniu odległości między kolejnymi belkami oraz prześwitowi nad ziemią zapewniają one doskonałe efekty pracy zarówno w warunkach gleb lekkich, jak i ciężkich.

agregat_uprawowo_podorywkowy_APS_003.jpg
agregat_uprawowo_podorywkowy_APS_004.jpg
SKUTECZNIE PRZECIWPRZECIĄŻENIOWO

Na każdy typ gleby, w warunkach pól niezakamienionych lub zakamienionych nieznacznie, najskuteczniejszym oraz tanim rozwiązaniem jest zabezpieczenie pazurów przed uszkodzeniem śrubami zrywalnymi. Przełożenie śruby przez dwie płyty kieszeni niweluje niepożądany efekt deformacji otworów, w których śruba się znajduje oraz nie pozostawia możliwości zakleszczenia się śruby w otworze konstrukcyjnym korpusu. Wymiana śruby jest więc niekłopotliwa.

ELASTYCZNOŚĆ I PROSTOTA REGULACJI

Najlepsze wyrównanie i zagęszczenie gleby osiągniesz dobierając wał z bogatej oferty wałów doprawiających, odpowiednich dla zróżnicowanych warunków glebowych. Pomocne w tym będzie zestawienie wałów i ich parametrów znajdujące się w zakładce „WAŁY”. Wał prócz właściwości wynikających z jego budowy spełnia jeszcze jedną ważną funkcję – na ramionach wału regulowana jest głębokość robocza, na jakiej pracować mają pazury. Prosty układ przetyczek, których położenie zmieniamy względem płyt regulacyjnych, pozwala ograniczyć zagłębianie się pazurów z uwzględnieniem konkretnych warunków glebowych oraz żądanej prędkości roboczej.

agregat_uprawowo_podorywkowy_APS_005.jpg

Wyposażenie opcjonalne

 
WYBIERZ BEZPIECZEŃSTWO - OŚWIETLENIE I TABLICE OSTRZEGAWCZE

opcja13.png
opcja12.png
OŚWIETLENIE Z REGULOWANYM UCHWYTEM

WYGODNA, KOMFORTOWA REGULACJA GŁĘBOKOŚCI

System sworzni blokujących położenie ramion wału tylnego, dzięki któremu regulujemy głębokość roboczą maszyny, może być doposażony w każdej chwili w układ wspomagających siłowników hydraulicznych. W tej wersji głębokość roboczą maszyny regulujemy w komfortowy sposób sterując hydrauliką z kabiny ciągnika.

opcja03.png
opcja15.png
STOPKI PODPOROWE

RZĄD ZGRZEBEŁ SPRĘŻYNOWYCH

Najlepszy efekt kruszenia gleby oraz jej wyrównania na powierzchni uzyskujemy w wyniku pracy zgrzebła. Po jednym przejeździe roboczym gleba przygotowana jest pod siew.

opcja18.png

Dodatki

 
Katalog częściGaleria
Dane Techniczne
Opis
Wyposażenie Opcjonalne
Dodatki