-1-2-3-4
 • 1.JPG
 • 2.JPG
 • 3.JPG
 • 4.JPG
 

Agregat talerzowy v2018A – wyposażenie podstawowe:

 • zabezpieczenie gumowe 35 x 210 mm
 • 2 rzędy talerzy 510 lub 560 typu „P” lub „C”
 • piasty bezobsługowe z uszczelnieniem kasetowym
 • odstęp między rzędami talerzy 70 cm
 • ekrany boczne z możliwością regulacji
 • składane talerze boczne z regulacją głębokości pracy w AT27 - AT40
 • wydźwig hydrauliczny do siewnika (1,5t)
B1 – wyposażenie obowiązkowe:

 • wał (zestawienie dostępności w zakładce WAŁY)
C – opcje:

 • hydrauliczna regulacja wału


Dane techniczne
Model Szerokość (m) Waga (kg)* Moc (KM) Ilość talerzy (szt.) Wydajność (ha/h) Głębokość robocza max (cm)
AT25 2.5 940   85 - 115 20 1.6 - 2.4 14
AT27 2.7 1040   90 - 120 22 1.8 - 2.6 14
AT30 3.0 1200 100 - 130 24 2.0 - 3.0 14
AT35 3.5 1385 105 - 145 28 2.4 - 3.6 14
AT40 4.0 1570 110 - 150 32 2.8 - 4.2 14
* podana waga jest orientacyjna i może odbiegać od rzeczywistej w zależności od wyposażenia i konfiguracji.

Opis

 
OSZCZĘDNY, BO KOMPAKTOWY

Agregaty serii AT to maszyny będące urzeczywistnieniem idei stworzenia konstrukcji uprawowej o niskiej masie i zwartej budowie. Dzięki wbudowanemu układowi hydropak może pracować w połączeniu z siewnikami zbożowymi tworząc kombinację uprawowo-siewną, wydajną i prostą w obsłudze.

agregat_talerzowy_AT_001.jpg
agregat_talerzowy_AT_002.jpg
WYZNACZNIK WYSOKIEGO STANDARDU - PIASTY BEZOBSŁUGOWE

Nie musisz już codziennie rozpoczynać pracy od czasochłonnego smarowania. Nasze brony talerzowe standardowo wyposażone są w piasty bezobsługowe, w których sercu pracują łożyska tożsame do tych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym. Cały układ jest zabezpieczany za pomocą uszczelniaczy kasetowych, najskuteczniejszych w ciężkich warunkach prac polowych.

TALERZE NA KAŻDĄ GLEBĘ

Odpowiedni dla wysokich prędkości roboczych kąt natarcia oraz kąt podcinania talerzy pozwala uzyskać użytkownikowi możliwie najpełniejszy efekt wymieszania resztek pożniwnych z ziemią przy zmniejszonym do 72 cm rozstawie rzędów talerzy. To nie maszyna determinuje możliwości pracy! To Ty wyznaczasz granice!

agregat_talerzowy_AT_003.jpg
agregat_talerzowy_AT_004.jpg
ELASTOMERY - OPTYMALNE DOPASOWANIE DO WARUNKÓW

Talerze o średnicy 510 mm mocowane są na pojedynczych uchwytach amortyzowanych przez układ czterech gumowych elastomerów, które chronią skutecznie talerze przed uszkodzeniami. Amortyzatory niwelują dodatkowo drgania przenoszone na maszynę. Odpowiedni profil uchwytu jest skonstruowany by nie dopuścić do blokowania się między nim, a pracującym talerzem kamieni. Pracuj bez obaw, bez przerw.

EKRANY BOCZNE

Aktywne ekrany umiejscowione na skraju obu sekcji talerzy ograniczają strefę odkładania ziemi przez talerze skrajne zapobiegając powstawaniu kolein na łączeniach przejazdów. Na wypadek nadmiernego zagłębienia lub natrafienia na dużą przeszkodę uchwyty ekranu mocowane są do ramy za pomocą połączeń pływających, umożliwiających ekranom uchylenie się w górę podczas kolizji. Nie musisz więc regulować ekranu, on sam dopasuje się do warunków. Dodatkowo masz możliwość regulacji jego głębokości i położenia wzdłużnego.

agregat_talerzowy_AT_005.jpg
agregat_talerzowy_AT_006.jpg
UNIWERSALNY WAŁ - WAŁ RUROWY

Najlepiej spisujący się na glebach lekkich i niezakamienionych w warunkach suchych. Gwarantuje stabilne prowadzenie agregatu na żądanej ustalonej głębokości roboczej. Pozostawiając glebę luźną stwarza dobre warunki do siewu.

Wyposażenie opcjonalne

 
WYGODNA, KOMFORTOWA REGULACJA GŁĘBOKOŚCI

System sworzni blokujących położenie ramion wału tylnego, dzięki któremu regulujemy głębokość roboczą maszyny, może być doposażony w każdej chwili w układ wspomagających siłowników hydraulicznych. W tej wersji głębokość roboczą maszyny regulujemy w komfortowy sposób sterując hydrauliką z kabiny ciągnika.

opcja19.png
opcja04.png
STABILNIE TRANSPORTUJ SIEWNIK DZIĘKI REGULOWANYM STOPOM

Dodatki

 
Katalog części


Rozstaw mocowań siewnika w hydropaku

Dzięki specjalnej budowie nasz hydropak wyposażony jest w możliwość różnorodnej konfiguracji szerokości mocowań, tak aby możliwe było jego dopasowanie również do siewników innych producentów.


Galeria
Dane Techniczne
Opis
Wyposażenie Opcjonalne
Dodatki